Круг алмазний шліфувальний.
У магазині Інструмент-Абразив Ви можете придбати круг алмазний 1FF1 радіусний 100/6R3/10 плоский із напівкругло-випуклим профілем.
Концентрація алмазів: 100%.
Призначення диска заточного : обробка стружковмісних канавок в інструменті, шліфування фасонного профілю в твердосплавних інструментах, що швидко леговані високоміцними сталями та інших важко оброблюваних матеріалах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Радіус робочої частини (мм) | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| зернистість | 100/80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴

