Шліфувальний круги
Шліфувальні круги в асортименті матеріалів і зерен Ви можете придбати в магазині Інструмент-Абразив.
Зовнішній діаметр кола 50 мм, товщина 50 мм, внутрішній діаметр 16 мм.
Матеріал диска 25 А — білий електрокорунд.
У наявності круга 50/50/16 із зерном F40, F60, F100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Абразив |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Зернистість | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

