Круг відрізний для металу на кутову шліфувальну машину (болгарку) 150х1,6х22,23, призначений для різання всіх різновидів металів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Іршавський абразивний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴

