Круг алмазний відрізний.
У магазині Інструмент-Абразив Ви можете придбати алмазний круг відрізний в асортименті.
Відрізний диск алмазний Stern діаметром 115 мм застосовується для різання плитки керамічного, мармуру, вапняку, скловолокна.
Використовується як із примусовим охолодженням, так і без. Для середнього обсягу робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Товщина | 1.9 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Кераміка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴

