Диск відрізний алмазний.
Ви можете придбати алмазні круги відрізні в магазині Інструмент-Абразив в асортименті.
Відрізний диск алмазний Stern діаметром 125 мм застосовуються для різання залізобетону, каменю, цегли, шифер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Товщина | 2.6 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Бетон, Шифер, Армований бетон, Кераміка, Камінь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

