Диск алмазний відрізний.
Ви можете купити алмазний круг відрізний у магазині Інструмент — Абразив.
Відрізний диск алмазний Stern D150 мм використовується для різання залізобетону, каменю, цегли, шиферу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Товщина | 2.6 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Бетон, Кераміка, Цегла, Армований бетон, Шифер, Камінь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴

