Диск для металу.
Ви можете придбати диск 350/3,5/25,4 на болгарку магазине Інструмент-абразив.
Диск відрізний для металу — цей абразивний інструмент має максимум переваг, надійний і зручний у роботі, оптимальне поєднання ціна-якість. Максимальна безпека під час проведення робіт.
Застосування: всі різновиди металів.
Обладнання: кутова шліфувальна машина (УШМ).
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Іршавський абразивний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

