
Заточна 200/10/32 алмазна чашка BAZIS Полтава 50%
2 193 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: IA/ACHK200/10/32BAZIS
+380 (68) 315-04-24
- +380 (95) 306-96-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазна чашка БАЗИС.
Круг алмазний торцевої 12А2-45° 200/10/3/50/32 Ви можете купити в магазині Інструмент-абразив.
Призначення шліфувального круга : заточування, шліфування та доведення твердосплавного різального інструменту.
Концентрація алмазів: 50%.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 50 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Ширина робочої доріжки (мм) | 10 |
| висота алмазного шару (мм) | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| зернистість | 100/80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴
