Алмазне коло для заточування пил.
У магазині Інструмент-Абразив Ви можете придбати алмазний диск 12R4 125/3/2/13/32 гострий для заточування пил.
Концентрація алмазів: 50%.
Призначення шліфувального круга : заточення та доведення передньої поверхні зубців розверток, цілих і збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пил, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Для заточування по передній поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 13 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Ширина робочої доріжки (мм) | 3 |
| висота алмазного шару (мм) | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| зернистість | 63/50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴


